Telefon: +90 507 577 62 75

Stor Perde

Stor Perde

Stor perde mekanizmalı perde sistemleridir stor perdelerde standart pvc beyaz zincir, ve pvc krem zincirin dışında istek doğrultusunda krom zincir veya prinç zincir uygulamak mümkündür.

Stor Perde pratik bir kullanıma sahip uygun fiyatlı geniş renk ve desen yelpazesine sahiptir stor perde polyester, keten, karartma, sun screen, ve çift kat zebra gibi seçenekleri mevcuttur.

Stor Perdeyi uyguladığımız alanlar ise, Ev, Ofis, Kafeterya, Restoran, Hastane, Otel gib mekanların sıkça tercih ettiği perde sistemleri arasında yer almaktadır stor perdelere dijital baskılı stor perde uygulaması yapmaktayız.

Stor Perdeler zincir mekanizma yardımı ile yukarı ve aşağı çalışmaktadır Motorlu stor perdelere Somfy, Mosel, Basko, gibi Motorların tamamını uygulamaktayız, bu perdelere uygulanan Motorlu sistemler Bilgisayar, Uzaktan Kumanda veya Duvara sabitlenebilen Butonlar ile kullanımı mümkündür stor perde kumaşına kullanılan apre ve mekanizmaya göre kullanım ömrü farklılık göstermektedir.

Stor Perde Temizliği; ise son derece basittir stor perdeyi portray (küçük metal ayaklardan) kolayca çıkartıp düz ve temiz bir zeminde üzerinde açıp halı yıkar gibi naturel sabun tozu ve yumuşak bir fırça yardımı ile yıkayıp kuruttuktan sonra söktüğünüz şekilde yerine takabilirsiniz.

Zebra Perde kumaşı daha narin bir dokumaya sahip olduğu için zebra perde temizliğinde risk almak istenmemesi durumunda profesyonel zebra perde temizlik hizmeti veren firmalardan destek alınmasını öneriyoruz.

Firmamız Deneyim Perde siz değerli müşterilerine her zaman en ucuz ürün politikası ile kaliteden asla ödün vermeden uzman ekibimiz ile montaj ve teknik destek hizmeti'de vermekteyiz.

 

© Copyright 2019 deneyimperde.com. | Tüm Hakları Saklıdır.