Telefon: +90 507 577 62 75

Ürünler

AHŞAP JALUZİ

Ahşap Jaluzi, güneş ışınlarının gerektiği kadar alınmasını ve gün ışığına yön verilmesini sağlayan ahşap jaluzi perde 25 mm ve 50 mm genişliğinde ahşap slat'lardan üretilir. 

Ahşap Jaluzi Dünyanın en kaliteli ahşap ürünlerinin elde edildiği Endonezya'da yetişen ramin ağacından elde edilen 25 mm ve 50 mm ahşap slat'lar halinde ithal edilerek 1 sınıf  mekanizma ve aksesuarlarla birleştrilip imal edilir.

Ahşap Jaluzi mekanlarında doğallık ve şıklık isteyenlerin birinci tercihi olan ip'li ve motorlu uygulama yapılan ahşap jaluzi perde ip veya uzaktan kumanda ile kullanımı mümkündür.

Ahşap Jaluzi perde modern, klasik, ve demoklasik gibi tüm mekanlarda mükemmel bir ahenk oluştururken aynı zamanda güneş ışınlarına ve neme karşı yüksek dayanıklılık gösterir.

Deneyim Perde; Dünyanın ve Türkiyenin her bölgesine hizmet vermekte olup İstanbulun bütün ilçelerinde Deneyimli ve uzman ekibimiz ile keşif hizmeti sonrası mekanlarında doğallık istenen Ev, Ofis, Restoran, Kafeterya, gibi mekanlara ahşap jaluzi uygulaması, montaj, ve teknik destek hizmeti vermekteyiz.

Diğer Ürünler

Adres

Kirazlıdere Mah. Fevzi Çakmak Cad. No:17a Çekmeköy /İstanbul

İRTİBAT BİLGİLERİ

+90 216 429 42 29
+90 507 577 62 75
info@deneyimperde.com

BİZİ TAKİP EDİN
HİZMET VERDİĞİMİZ BÖLGELER
© Copyright 2022 deneyimperde.com. | Tüm Hakları Saklıdır.