Telefon: +90 507 577 62 75

MOTORLU PERDE

MOTORLU PERDE

Motorlu Sistemler ile gün ışığını arzu edildiği zaman dilimlerinde sağlıklı bir gün ışığından istifade etmek için, uzaktan kumanda'nın tek tuşu ile konforlu ve zahmetsiz kullanım kolaylığı sağlar.

Yaşam alanlarındaki eşyaları zararlı güneş ışınlarından korur, mekanik olarak kullandığınız Perdelerinizi, yerinizden kalkıp zincir ile ayarlamak yerine mevcut perdelerinizi veya yaptıracağınız yeni perdeleri,

Motorlu sistemlere dönüştürerek oturduğunuz yerden kalkmadan uzaktan kumanda ile ihtiyaç doğrultusunda motorlu perdelerinize kolayca yön vere bilirsiniz.

Akıllı Ev Sistemleri; Ev Otomasyonu üstün teknolojilerle günümüzde oldukça popüler bir konu, yakında evlerde kullandığımız herşey motorlu ve akıllı kontrol mekanizmalı olacak.

Otomasyon sistemlerde, motorlu perdenizi uzaktan kumanda, duvara sabitlenebilen duvar kontrol butorları, hatta akıllı telefonlarınız ile kullanmanız mümkündür.

Motorlu perde sistemleri özellikle geniş ve yüksek percerelerde kullanımı oldukça önemlidir, motorlu sistemler ile elle ulaşamadığınız pencerelere uzaktan kumandalarla zahmetsizce ulaşma konforu yaşamanıza olanak verir.

Aynı zamanda elle mudahale gerektirmeyen motorlu Tavan perdesi sistemleri, perdenizi uzun yıllar kulanmanıza katkıda bulunarak ekonomik tasaruf sağlamış olursunuz.

MOTORLU SİSTEMLERİN UYGULANDIĞI PERDELER

Motorlu Sahne Perdesi

Motorlu Projeksiyon Perdesi

Motorlu Stor Perde

Motorlu Zebra Perde

Motorlu Dış Cephe Perdesi

Motorlu Zip Perde

Motorlu Dikey Perde

Motorlu Kumaş Dikey Perde

Motorlu Pvc Dikey Perde

Motorlu Klasik Perde

Motorlu Screen Stor

Motorlu Otel Perdesi

Motorlu Hastane perdesi

Motorlu Ahşap Jaluzi

Motorlu Tavan Perdesi

Motorlu Düet Perde

Motorlu Plise Perde

Motorlu Winter Garden

Yukarıda yazdığımızperde sistemlerinin tamamına somfy motor, birici kalite mekanizma ve aksesuarlar ile birleştrilerek somf motorlu perde imalatı yapılmaktadır.

Bir adet motor ile 6 mt genişliğindeki pencereye yapılan perdeyi 100 kg ağırlığa kadar kumanda ile kontrolü mümkündür.

Bu ürünleri en ucuz fiyat ve kaliteden asla ödün vermeden tedarik etme üretme ve imalatını yaparak müşterilerimize,

Deneyim Perde; Uzman ve güleryüzlü Ekibi ile Motorlu ve Mekanik perde sistemlerini İstanbul ilçelerinin tamamına hizmet vermekteyiz.

 

 

 

 

Adres

Cumhuriyet Mh. İğde Sk. No:2/3 Çekmeköy, İstanbul

İRTİBAT BİLGİLERİ

+90 216 429 42 29
+90 507 577 62 75
info@deneyimperde.com

BİZİ TAKİP EDİN
HİZMET VERDİĞİMİZ BÖLGELER
© Copyright 2022 deneyimperde.com. | Tüm Hakları Saklıdır.