Telefon: +90 507 577 62 75

MOTORLU PERDE

MOTORLU PERDE

 

 

Motorlu Perde Sistemleri ile gün ışığını arzu edildiği zaman dilimlerinde sağlıklı bir gün ışığından istifade etmek için, uzaktan kumanda'nın tek tuşu ile konforlu ve zahmetsiz kullanım kolaylığı sağlar. Yaşam alanlarındaki eşyaları zararlı güneş ışınlarından korur, mekanik olarak kullandığınız Perdelerinizi, yerinizden kalkıp zincir ile ayarlamak yerine mevcut perdelerinizi veya yaptıracağınız yeni perdeleri, Motorlu sistemlere dönüştürerek oturduğunuz yerden kalkmadan uzaktan kumanda ile ihtiyaç doğrultusunda motorlu perdelerinize kolayca yön vere bilirsiniz. Akıllı Ev Sistemleri; Ev Otomasyonu üstün teknolojilerle günümüzde oldukça popüler bir konu, yakında evlerde kullandığımız herşey motorlu ve akıllı kontrol mekanizmalı olacak. Otomasyon sistemlerde, motorlu perdenizi uzaktan kumanda, duvara sabitlenebilen duvar kontrol butorları, hatta akıllı telefonlarınız ile kullanmanız mümkündür. Motorlu perde sistemleri özellikle geniş ve yüksek percerelerde kullanımı oldukça önemlidir, motorlu sistemler ile elle ulaşamadığınız pencerelere uzaktan kumandalarla zahmetsizce ulaşma konforu yaşamanıza olanak verir. Aynı zamanda elle mudahale gerektirmeyen motorlu Tavan perdesi sistemleri, perdenizi uzun yıllar kulanmanıza katkıda bulunarak ekonomik tasaruf sağlamış olursunuz.

MOTORLU SAHNE PERDESİ

Kullanıldığı sahnelere şıklık ve estetik bütünlük sağlayan kadife kumaş motorlu sistemler ile entegre edilerek kullanım konforlu kontrol sağlanmaktadır sahne perdeleri alev yürümez apre ile aprelendikten sonra kaliteli 1. kalite dikiş yapılarak kullanıma hazır hale gelir motorlu sahne perdesi uzaktan kumanda ile kolayca kontrol edilebilir

MOTORLU PROJEKSİYON PERDESİ

Motorlu Projeksiyon Perdesi ışık geçirmez, özel karartma kumaşlardan imal edilmektedir. Karartma Perde ya da Karartma Stor Perde kumaşın üzeri özel sıvama apre ile aprelenmiş olması sebebiyle perdenin üzerine düşen görüntüyü net bir şekilde yansıtır, kaliteli bir görsel sunum için ışık alan pencereler var ise mutlaka karartma kumaşlar ile pencereler kapatılmalıdır. Motorlu Projeksiyon Perdesi; açık aluminyum kasa veya kapalı aluminyum kasa olarak imal edilmektedir. Bu sistemlerin kullanımı manuel zincirli veya motorlu uzaktan kumanda ile sağlanmaktadır. Manuel Projeksiyon Perdesi zincir ile kontrol edilir, Motorlu Projeksiyon Perde'yi kontrol etmek için ise ihtiyacınız olan tek şey bir adet uzaktan kumandadır.
Deneyim Perde olarak çeşitli profesyonel veya alternatifli projeksiyon perdesi ebatları için en uygun fiyat ve kaliteli malzemeler ile çözüm sunmaktayız.


MOTORLU STOR PERDE

Motorlu Stor Perde ev, ofis, cafe&restaurant, hastane, otel, kış bahçesi, dış cephe, fabrika, hastane, büro, teras, gibi çeşitli mekanlarda kullanım kolaylığı sağlayan Motorlu Perde Sistemleri'dir. Motorlu Stor Perde veya diğer motorlu perdeler uzaktan kumandanın tek tuşu ile konforlu kontrol olanağı sağlar.  El ile ulaşılması mümkün olmayan pencerelerde motorlu sistemler uzaktan kumanda ile ulaşmanıza olanak sağlar. Motorlu Stor ve diğer perdeler ile göz alıcı mekanlar yaratarak aynı zamanda salt konforun ve sessizliğin keyfini çıkarmanıza önemli bir katkıda bulunur. Motorlu Stor Perde ve diğer motorlu perdeler modern, şık ve estetik görünüm sunan, aynı zamanda el ile müdahale edilmediği için yüksek dayanıklılığı ile birlikte perdenizi uzun yıllar kullanma imkanı sağlayan perde sistemleridir.


MOTORLU ZEBRA PERDE

Motorlu ve uzaktan kumandalı Zebra Perdeler kumaş ve tül perdelere alternatif olarak üretilen 10cm. kumaş 10cm. tül veya 5cm. kumaş 5 cm. tül olarak dokunmaktadır. Zebra Perde çift kat kumaş kullanılarak imal edilmektedir. Motorlu Zebra Perde ismini çizgili yapısının yatay bir parçasının kumaş, bir parçasının tül olarak dokunmasından almıştır. Zebra Perde manuel zincir ile çalıştırılır; Motorlu Sistemlerde ise Zebra Perde uzaktan kumanda ile 5 veya 10cm. yukarı-aşağı hareket ettirilerek gün ışığını kontrol etme, gündüz ve gece farklı kullanım kolaylığı sağlar. Motorlu Zebra Perdeler standart açık kasa olarak imal edilir. Kullanıcıların özel isteği doğrultusunda kapalı kasa olarak imal etmek de mümkündür. Somfy Motor, Nova Motor veya alternatif motorlar ile Zebra Perdeyi uzaktan kumanda ile kontrol edilmesine olanak sağlar. Zebra Perde ev, ofis, cafe&restaurant, otel, kamu binaları, okul, kış bahçesi, fabrika, spor salonu, büro, gibi çeşitli iç mekanlarda kullanılmak için özel olarak tasarlanmıştır. Zebra Perdeyi günde birkaç kere açıp kapatmak, Zebra Perde kumaşının toz tutmasını ve kirlenmesini engeller. 
Motorlu Zebra Perde temizliği Zebra Perde kumaşı narin bir dokumaya sahip olduğu için, mümkün olduğunca kuru temizleme yöntemi ile temizletilmelidir. 

 

DIŞ CEPHE PERDESİ MOTORLU BRİSOLEY JALUZİ
 

Dış Cephe Perdesi Motorlu Brisoley Jaluzi, dış cepheye uygulanan 80.2mm. şeritli aluminyum motorlu jaluzi perde uzaktan kumanda veya duvar tipi kumanda ile çalıştırılır. Motorlu Brisoley Jaluzi güneşi ve ısıyı binaların dışında keserek ihtiyaç olması halinde iç mekanlara verilmesi optimum rahatlığı sağlamaya yarar. Motorlu Brisoley Jaluzinin diğer bildiğimiz jaluzilerden farkı; 80.2mm. metal şeritlerden imal edilen Motorlu Brisoley Jaluzi uzaktan kumanda ile yukarı-aşağı çalışır. Uzaktan kumandanın joystick özelliği sayesinde perde slatlarının kendi ekseni etrafında 180derece döndürerek zararlı güneş ışınlarının önlenmesi ve istenen kadar güneş ışığının içeri alınması ve yön verilmesine çok önemli katkılar sağlamaktadır. 
 

MOTORLU ZİP PERDE

Motorlu Zip Perde estetik, modern, şık ve pratik dış korunmaya ihtiyaç duyduğunuz bütün mekanlarınıza Deneyim Perde olarak uzman ekibimiz ile kaliteden asla ödün vermeden uygun fiyatlı ürün sunumu ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmet vermekteyiz.
Dış Cephe Motorlu Zip Perdesi olarak tasarlayıp uyguladığımız Zip Perde, tasarlayıp uyguladığımız alana sade, şık ve zengin bir manzara sunar. Serge Ferrari, Soltis veya Screen kumaş olarak özel dokunmuş gözenekleri sayesinde temiz hava sirkülasyonu sağlar, antibakteriyel, küf oluşturmaz ve aynı zamanda %60 oranında ısı yalıtımı sağlar.
Serge Ferrari kumaş ile, soğutmakta kullanılan enerjiden tasarruf etme avantajı sağlanması ile birlikte ayrıca yağmur, rüzgar, fırtınza, sinek, sivrisinek, böcek vs gibi küçük canlılardan korunma olanağı sağlar. Motorlu Zip Perde sistemleri uzaktan kumanda veya duvar tipi kumandalar ile kumanda edilebilir. Motorlu Zip Perde, fermuarlı perde, dikey olarak çalışır. Tansiyonlu Tavan Zip Perde: kış bahçelerinin veya terasların tavan camlarında yatay olarak çalışır. Motorlu Zip Perdeler genellikle, cafe&restaurant, kış bahçesi, veranda, kamelya, balkon, garaj, otel, hastane, işyerleri ve yaşam alanları gibi çeşitli mekanlarda kullanılmaktadır.

 

MOTORLU DİKEY PERDE

Motorlu Dikey Perde üç gruba ayrılmaktadır; Stor kumaşından imal edilen Motorlu Dikey Perde, PVC malzemeden elde edilen Motorlu Dikey Perde, 34cm. genişliğinde Zebra Storun dikey şeklinde imal edilen kumaşlardan elde edilen, Dikey Perdeler çeşitli renk ve desenlerde satışa sunulmaktadır.Motorlu Dikey Perde ile güneş ışıiğına kolayca yön verebilirsiniz. Motorlu Tül Dikey Perdelerin en büyük özelliği gün ışığını kontrol etme imkanı sunmasıdır. Tül Dikey çalışma sistemine göre; sağa-sola veya ortadan açılan sistemdir. Dikey Perde motorlu sistemlerin dışında ip ve zincir kontrollüdür. Çekme ipi Dikey Perdeyi sağa ve sola hareket ettirir, zincir ise dikey slatların kendi etafında 180 derece çevrilmesine olanak sağlar. Dikey Perde max. 600cm. olarak imal edilmektedir. Dikey Perdenin motorlu sisteme çevrilmesi mümkündür. Bu durumda Motorlu Perde uzaktan kumanda yardımı ile kontrol edilir. Tül Dikey Perde kullanılan alanlara şık bir görüntü sağlar. 

 

MOTORLU KUMAŞ PERDE

Motorlu Kumaş Perde her tür ev dekorasyonuna uygun geniş desen ve renk yelpazesine sahip tasarım çeşitlerimiz ile motorlu, kumaş ve tül perde seçenekleriyle evlerinize şıklık katabilirsiniz. Motorlu uzaktan kumandalı kumaş perde veya tül perdelerimiz ile siz değerli müşterilerimize, evlerinizde kullanım kolaylığı sunuyoruz. Bir çok seçeneğe sahip olabileceğiniz motorlu perde sistemlerimiz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Motorlu tül perde veya motorlu kumaş perde, yana kayar motorlu ray sistemleri kullanılarak perdelerin sağa sola veya ortadan açılacak şekilde dizayn etmekteyiz. 

 

MOTORLU PVC DİKEY PERDE

Motorlu PVC Dikey Perde'de geniş pencerelerde kullanacağınız şekilde, geniş renk ve desen seçenekleri mevcuttur. Motorlu PVC Dikey Perdelerde kullanılan PVC slatlar premium kalite hammaddeden üretilir, gğneşin etkisine son derece dayanıklı bir perdedir. Motorlu PVC Dikey Perde slatları 89mm. genişliğinde PVC Dikey Perdenin uygulandığı alanlarda güneş ışınlarını kontrol etmek son derece kolaydır. Motorlu PVC Dikey Perde alumintum ray içindeki vagonları ip ile çekerek perdenin sağa, sola veya ortadan açılıp kapanması sağlanmaktadır. Motorlu PVC Dikey Perde uzaktan kumandanın joystick özelliği sayesinde PVC dikey slatlarını 180 derece sağa sola döndürerek gğneş ışınlarının kontrolünü sağlamaya yardımcı olur. Motorlu PVC Dikey Perde ve Motorlu Kumaş Dikey PErde kullanıldığı mekanlar; ev, ofis, kafeterya, restaurant, okul, fabrika ve işletme gibi pek çok çeşitli mekanda çokça tercih edilmektedir. Motorlu PVC Dikey Perde veya diğer perde seçenekleri ile Deneyim Perde olarak Türkiye'nin her yerine hizmet vermekteyiz. 
 

MOTORLU KLASİK PERDE

Motorlu Klasik Perde'de ev dekorasyonuna uygun, geniş renk ve desen seçenekleri mevcuttur. Motorlu Klasik Perdelerinizde uzaktan kumanda konforu ile sağa ve sola veya ortadan açılmasına olanak sağlıyoruz. Motorlu Klasik Perdeler standart kornişe takılıp el ile kullanıldığı zaman daha çabuk yıpranıp yırtılmaktadır. Motorlu Klasik Perdeler el ile müdahale olmadığı için daha uzun yıllar kullanıma olanak sağlayarak siz değerli müşterilerimize tasarruf imkanı sunmaktadır.

 

MOTORLU SCREEN STOR

Motorlu Screen Stor yaşam ve çalışma alanlarınızda kullandığınız mobilya, bilgisayar, parke, halı, gibi eşyalarınızı zararlı güneş ışınlarından korur, aynı zamanda zararlı güneş ışınlarının kırılmasını sağlayarak ihtiyaç duyulan zararsız güneş ışınlarını içeriye süzen Motorlu Screen Stor sayesinde uygulanan mekanlarda soğutma için kullanılan enerjiden tasarruf edilmesini sağlayarak artı kazanç elde etmenizi sağlamaktadır. Motorlu Screen Kumaş, ince file şeklinde dokunmuş cam elyaf üzerine PVC kaplamadır. Motorlu Screen Stor kapatıldığında kumaşın dokuma yapısında olan gözenekleri sayesinde, içeri gün ışığının girmesine olanak verirken, gün ışığının filtre edilme özelliği sayesinde ısı yalıtımı sağlamış olur. Motorlu Screen Stor diğer Screen Stor Perde sistemlerinde olduğu gibi zincir mekanizma ile de yukarı-aşağı çalışır. Özel istek doğrultusunda motorlu sistem de mümkündür.
 

MOTORLU OTEL PERDESİ

Motorlu Otel Perdesi seçimi yapılırken; Motorlu Kumaş Perde, Motorlu Tül Perde, Motorlu Stor Perde, masa örtüsü, yatak örtüsü, runner, yastık, perde aksesuarları ile birlikte dekorasyonunu tasarlayıp uygulamasını yapmaktayız. Motorlu Otel Perdesi kumaş tercihi yapılırken; Motorlu Fon Perde, Motorlu Tül Perde, Motorlu Karartma Perde, Motorlu Kadife Kumaş, Motorlu Akustik Perde, Motorlu Stor perde, Motorlu Zebra Perde, Motorlu Screen Stor, Motorlu Dikey Perde, Motorlu PVC Dikey Perde

 

MOTORLU HASTANE PERDESİ

Motorlu Hastane Perde kumaşları tekstil kumaşları, modern tıptakı kullanışlılık açısından beklendikleri bazı özellikleri sağlamalarını zorunlu kılmaktadır. Bu zorunluluklar: kumaşın kabul edilebilir yapısal saflıkta olması, zehirli madde içermemesi, alerjik ve kansorojen olmaması, sterilize edildiğinde kimyasal ve fiziksel özelliklerinden minimum değişiklik gösterecek olmasıdır. Aynı zamanda Motorlu Hastane Perde kumaşları antibakteriyel özellikte olmalıdır. Motorlu Hastane Perde kumaşları insan sağlığı için önemi üzerine etkisi, kan, idrar ve ter gibi vücut atıklarıyla bozulması ve bakterilerin üremesi için uygun ortam nem ve karanlık olması enfeksiyonları artırabilir. Motorlu Hastane Perde tekstik kumaşlarımız, bakteri, mantar, küf oluşumunıu engelleyen özellikte üretilmişlerdir. Motorlu Hastane Perdeleri hastanelerde kullanılan perde seçenekleri ise; Motorlu Stor Perde, Motorlu Zip PErde, Motorlu Screen Stor, Motorlu Zebra Perde, Motorlu PVC Dikey Perde, Motorlu Kumaş Dikey Perde, Motorlu Ahşap Jaluzi, Motorlu Metal Jaluzi, Motorlu Trajlı Ray, Motorlu Hastane Rayı, Motorlu Kumaş Perde, Motorlu Tül PErde, Motorlu Karartma Stor, Motorlu Cam Balkon Perdesi, Motorlu Plise Perde, gibi motorlu ve manuel perde seçeneklerini Deneyim Perde garantisi ile Türkiye'nin bütün il ve ilçelerine; hızlı çözüm, uygun fiyat, ödün verilmeyen kalite ve güleryüzlü uzman ekibimizle hizmet vermekteyiz.
 

MOTORLU AHŞAP JALUZİ 

Motorlu Ahşap Jaluzi güneş ışınlarının gerektiği kadar alınmasını ve gün ışığına yön verilmesini sağlayan %100 doğal, 25mm ve 50mm. genişliğinde ahşap slatlardan üretilmektedir. Motorlu Ahşap Jaluzi dünyanın en kalşiteli ahşap ürünlerinin temin edildiği Endenozya'da yetişen Ramin ağacından elde edilen 25mm ve 50 mm ahşap slatlar halinde ithl edilerek 1.sınıf malzemeler ile birleştirilip imal edilmektedir. Mekanlarında zarafet, şıklık, doğallık ve estetik isteyenlerin 1. tercihi olan Motorlu Ahşap Jaluzi ; ipli, zincirli veya motorlu uygulaması yapılan Motorlu Ahşap Jaluzi Perde ip, zincir veya uzaktan kumanda ile kullanımı mümkündür. Motorlu Ahşap Jaluzi modern, klasik ve demoklasik gibi tüm mekanlarda mükemmel bir ahenk oluştururken aynı zamanda güneş ışınlarına ve neme karşı yüksek dayanıklılık gösterir. Motorlu Ahşap Jaluzi Perde için de Deneyim Perde olarak; dünyanın bir çok noktası ve Türkiye'nin her bölgesine hizmet vermekte olup, İstanbul'un bütün ilçelerinde; deneyimli, güleryüzlü, uzman ekibimiz ile yapılan keşif hizmeti sonrası, mekanlarında doğallık istenen yaşam ve çalışma alanlarına; nakliye, montaj ve teknik destek hizmeti ile birlikte sunmaktayız.

 

MOTORLU TAVAN PERDESİ

Motorlu Tavan Perdesi kış bahçeleri, kafeler, restaurantlar, teras katları, otel ve diğer kullanım alanlarında, bilgisayar yardımıyla veya uzaktan kumandanın tek bir tuşu ile aktif edilebilecek pratiklikte, istenildiği zaman açılabilen, istenildiği zaman durdurulabilen son derece şık ve kullanışlı bir perde sistemidir. Motorlu Tavan Perdesinde; Motorlu Wintergarden, Motorlu Zip Perde ve Motorlu Plise Perde uygulamalarımız mevcuttur. Motorlu Tavan Perdesi Sistemlerinde Somfy Motor, Mosel Motor ve Nova Motor gibi ve diğer motor seçeneklerini kullanmaktayız. Kaliteli işçilik ve talepleriniz doğrultusunda sunduğumuz geniş renk ve model seçeneklerini harmanlayarak uyguladığımız motorlu sistemlerde Somfy Motor 5 yıl, Mosel Motor 2 yıl, Nova Motor 2 yıl garanti kapsamındadır. Motorlu Tavan Perdesini %99 hayatımıza yeni giren kış bahçelerinin tavanı, iç veya dış tarafına uygulamaktayız.

 

MOTORLU PLİSE PERDE 

Motorlu Plise Perde, Motorlu Wintergarden, Motorlu Zip Perde, kış bahçesi perdesi tavan ve cephelerinde, perdelenmesinde ve dekorasyonunda kullanılan perde sistemleridir. Alanlarında kışın veya yağışlı havalarda kullanımda olabilmesi a.ısından son yıllarda, konut, otel, cafe ve rastaurant, villa, iş merkezi, fabrika bahçelerinin, çatı katlarının, mevsimlere uygun bir şekilde dönüştürülebilmesini sağlayan mekanik sistemlere kış bahçesi denmektedir. Kış bahçelerinin tavan, cam, iç mekana Motorlu Plise Perde ve Motorlu Winter Garden Sistemleri, tasarlanıp uygulanmaktadır. Müşterilerin istekleri doğrultusunda kış bahçelerinin camlarının dışına; Tansiyonlu Zip Perde tasarım ve uygulaması seçeneklerimiz de mevcuttur. Motorlu Plise Perde, Motorlu Tansiyonlu Zip Perde ve Motorlu Winter Garden perdelerin alıcılı motorlar uzaktan kumanda, bilgisayar, tablet ve hatta akıllı cep telefonları ile aktive edilmektedir. Otomasyon uyumlu motorlar (alıcısız motorlar) ise; duvar butonları ile aktive edilmektedir. Yukarıda yazdığımızperde sistemlerinin tamamına somfy motor, birici kalite mekanizma ve aksesuarlar ile birleştrilerek somf motorlu perde imalatı yapılmaktadır. Bir adet motor ile 6 mt genişliğindeki pencereye yapılan perdeyi 100 kg ağırlığa kadar kumanda ile kontrolü mümkündür. Bu ürünleri en ucuz fiyat ve kaliteden asla ödün vermeden tedarik etme üretme ve imalatını yaparak müşterilerimize, Deneyim Perde; Uzman ve güleryüzlü Ekibi ile Motorlu ve Mekanik perde sistemlerini İstanbul ilçelerinin tamamına hizmet vermekteyiz.

 

 

 

 

Adres

Kirazlıdere Mah. Fevzi Çakmak Cad. No:17a Çekmeköy /İstanbul

İRTİBAT BİLGİLERİ

+90 216 429 42 29
+90 507 577 62 75
info@deneyimperde.com

BİZİ TAKİP EDİN
HİZMET VERDİĞİMİZ BÖLGELER
© Copyright 2024 deneyimperde.com. | Tüm Hakları Saklıdır.