Telefon: +90 507 577 62 75

PERDE MODELLERİ

PERDE MODELLERİ

Deneyim Perde'ye hoş geldiniz.

Ev veya Çalıçma alanlarında perde dekorasyona uygun perde modelleri, ve perde seçimi dekorasyonda atmanız gereken en önemli adım. doğru belirlenemeyen perde seçimi ihtiyaçlarınıza uygun çözüm olmayabilir.

Dekorasyonda ve Tasarımın Çözüm adresi, Deneyim Perde; ev veya çalışma alanlarınıza kadar gelerek dekorasyonunuza uygun perde  tasarımları ve perde modelleri seçenekleri sunarak işinizi kolaylaştırmaktayız.

 

PERDE MODELLERİ 

Kumaş Perde, Tül Perde, Kruvaze Perde, Japon Perde, Klasik Perde, Fon Perde, Güneşlik Perde, Karartma Perde, İtalyan Dilim, Rustik Perde, Dalgalı Perde,Katlamalı Perde, Balon Perde, Stor Perde, Ahşap Jaluzi, Zebra Perde, Perde, Motorlu Perde, Motorlu Stor, Motorlu ahşap jaluzi, Dikey perde, Ev Perdesi, Cam Balkon Perdesi, Plise Perde, Uzaktan Kumandalı Perde, Sahne Perdesi, Tiyatro Perdesi, Sinevizyon Perdesi, Projeksiyon Perdesi, Dış Cephe Perdesi, Yat Perdesi, Sunscreen Perde, Screen Stor, Screen Stor Perde, Düet Perde, Winter Garden perde gibi

Motorlu ve Mekanik Perde Sistemleri ve buna benzer çok geniş renk ve ürün yelpazesi seçeneklerini her zaman çözüm odaklı uygun fiyat ve kaliteden asla ödün vermeden, Uzman Çalışma Arkadaşlarımız ile Türkiyenin Bütün İllerine hizmet Götürmekteyiz.

Dilerseniz İsatanbul ilçelerine ücretsiz keşif sonrası perdeleriniz üretilmekte, ve kullanacağınız mekana kadar getirerek ücretsiz montaj ve kurulum hizmeti ile tamamlamaktayız.

Siz Değerli Müşterilerimizde yorulmadan zaman kaybetmeden Deneyim Perde'nin oluşturduğu Dekorasyonun keyfini sürmek kalır.

 

Adres

Kirazlıdere Mah. Fevzi Çakmak Cad. No:17a Çekmeköy /İstanbul

İRTİBAT BİLGİLERİ

+90 216 429 42 29
+90 507 577 62 75
info@deneyimperde.com

BİZİ TAKİP EDİN
HİZMET VERDİĞİMİZ BÖLGELER
© Copyright 2024 deneyimperde.com. | Tüm Hakları Saklıdır.