Telefon: +90 507 577 62 75

STOR PERDE MODELLERİ

STOR PERDE MODELLERİ

 

 

Stor perde; ilk tasarlandığı günden bugüne kadar, yıllar geçmesine rağmen asla Asaletinden ödün vermeden her perde seçimlerinde, Stor Perde birinci sırada yerini almaktadır. Stor Perde uygulanan Mekanlar, Ev, Ofis, Restoran, Kafeterya, Otel, Hastane, Büro, Fabrika, gibi birçok mekanda farklı kullanım amaçları ile yerini alan Stor Perdeler kendi Klasmanlarında, adetta rakipsizdirler. tek rakipleriyse yine kendi stor perde grubundaki ürün seçenekleridir. bu ürün seçeneklerinden bir kaçı, Polyester Stor, Keten Stor, Blackout stor, Screen stor, Zebra Perde, gibi ürün seçenekleri mevcuttur. stor perde çok tercih edilmesinin sebebi, Şık, Modern, her bütçeye uygun fiyat ve uzun yıllar eskimeden kullanım imkanı sağlamasıdır.

POLYESTER STOR

Polyester Stor Perde, tüllerin arkasına güneşlik amaçlı kullanılan bir çok renk ve desen seçeneği mevcuttur. Polyester Stor Perde; etek dilimli, etek su taşı, ve etek boncuklu, olarak imal edilir. Polyester Stor Perde, aşağı ve yukarı çalışma sistemine sahiptir. kumaş,%100 polyesterdir. eritme polyester teknolojisi ile üretildiği için, kenarları atma yapmaz. kumaşta akrilik ve su geçirmezlik apresi mevcuttur. polyester kumaş neme ve küfe karşı oldukça dayanıklıdır. Polyester Stor Perde; standar açık kasa ve plastik zincirli olarak imal edilmektedir. özel istek durumunda stor perde kapalı kasa, krom zincir, prinç zincir veya motorlu ve kumandalı olarakta imalatını yapmaktayız.

KETEN STOR

Keten Kumaş kullanılarak üretilen keten stor perde; özellikle tasarlanıp uygulandığı mekanlara, şık, estetik, ve modern dekorasyonun önemli bir parçasıdır. Keten Stor Perde bir çok kullanım alanına sahiptir, doğallığı sebebi ile en çok tercih edilen mekanlar ise oturma odaları, çalışma odaları, ve genç odaları olarak öne çıkmaktadır.ketan stor perdelerin temizliğide çok basittir ayda bir kere elektrik süpürgesiyle kumaşın ön ve arka yüzünün tozu alınması uzun yıılar kullanım imkanı sağlayacaktır.

KARARTMA STOR

Karartma Stor Perde sıfır ışık geçirgenliğine sahip özel kumaşlar kullanılarak bu kumaşların arka yüzüne sıvama apre ile aprelenmiş kumaşlar, güneş ışığı çok alan mekanları ihtiyaç doğrultusunda karartılmasını sağlamak konferans salonlarında kaliteli ve etkili bir görsel sunum yapmak için iç mekanın karartma perde ile tam karartmayı sağlanması gerekmektedir. evlerde ise daha çok yatak odalarında kullanımı tercih edilmesinin sebebi ise kaliteli ve sağlıklı bir uyku için karatma stor perde mutlaka kullanılmasını önemle; öneriyoruz.

SCREEN STOR

Screen Stor Perde; güneş kırıcı olarakta bilinmektedir, screen kumaş, güneşin zararlı ışınlarından korur, alev yürümez, antibakteriyel bir kumaştır. aynı zamanda %80 ısı yalıtımı sağlayarak enerjiden tasarruf etmenizi sağlar. çalışma alanlarında güneş ışığında faydalanmak, ve bilgisayar ekranına ışık yansımasını engellemek için screen stor perde kullanımı uygundur. dış cephede zip perde modellerini  açık veya yarı açık mekanlarda kulanımı ise rüzgardan, yağmurdan, gümeşin zararlı ışınlarından, ve böcek sinek gibi canlılardan korunmamızı sağlayan üstün teknoloji ile ince file cam elyaftan üretilen çok kaliteli ve dayanıklı perde sistemleridir.

ZEBRA PERDE

Zebra Perde; pencere dekorasyonunda yeni nesil perde sistemleri, tül ve güneşlık bir arada sunulmaktadır, zebra perde bugüne kadar alışılmış perde sistemlerinin tam aksine zebra stor perde güneşlik ve tül tek bir mekanizma üzerinde, tek bir zincir ile motorlu sistemlerde ise uzaktak kumanda ile kullanıla bilen çok şık ve dekoratif bir perdedir. kumaşın,  5 ve 10 cm tül 5 ve 10 cm kumaş yatay slayt şeklinde dokunan zebra perde biraz yukarı veya aşağı hareket etirilmesiyle gece ve gündüz kullanımını aynı zamandada ışık kontrolü sağlayan harika bir perde sistemidir. 

 

 

 

 

Adres

Cumhuriyet Mh. İğde Sk. No:2/3 Çekmeköy, İstanbul

İRTİBAT BİLGİLERİ

+90 216 429 42 29
+90 507 577 62 75
info@deneyimperde.com

BİZİ TAKİP EDİN
HİZMET VERDİĞİMİZ BÖLGELER
© Copyright 2022 deneyimperde.com. | Tüm Hakları Saklıdır.