Telefon: +90 507 577 62 75

PERDE SEÇİMİ NASIL YAPILIR

PERDE SEÇİMİ NASIL YAPILIR

 

 

 

 

Perde Seçimi Nasıl Yapılır; Değerli müşterilerimiz, perde bulunduğu mekanı tamamlayan en önemli olgudur ve seçim yapılırken doğru belirlenmeyen perde tercihi ihtiyaçlarınıza uygun çözüm olmayabilir.

Dekorasyonda atmaniz gereken en onemli adım, iş ve yaşam alanlarınızın dekorasyonuna uygun perde tercihi yapmanızdır. Perdenin modeli, rengi, kullanılacak sistem ve diğer özellikleri göz önünde bulundurularak karar verilmelidir.

Perde genel olarak en sona bırakılan, oldukça az bütçe ayrılan ihtiyaç listesinde yer almaktadır. Perde seçiminde mekanlarınıza uyum saglayacak perdenin modeli, perdenin rengi, perdenin kullanım bakımında kullanılacak sistemin motorlu veya manuel mi daha işlevsel olacağına karar verilmelidir.

Bu fazlasıyla yorucu ve zahmetli işlemler ile siz değerli müşterilerimiz yorulmayın diye firmamız Deneyim Perde olarak; işyeri veya yaşam alanlarınıza kadar gelerek dekorasyonunuza uygun perde seçiminde, kartela ve kataloglar ile seçenekler sunarak işinizi kolaylaştıralım.

Dilerseniz, İstanbul il sınırları içerisinde ücretsiz keşif sonrası, perdeleriniz uzman ekibimiz tarfından üretilmekte ve kullanacağınız alana kadar getirilerek montaj işlemleri tamamlanmaktadır. Sizlere de yorulmadan ve zaman kaybetmeden, oluşturduğunuz perde dekorasyonunun keyfini sürmek kalır.

 

Adres

Kirazlıdere Mah. Fevzi Çakmak Cad. No:17a Çekmeköy /İstanbul

İRTİBAT BİLGİLERİ

+90 216 429 42 29
+90 507 577 62 75
info@deneyimperde.com

BİZİ TAKİP EDİN
HİZMET VERDİĞİMİZ BÖLGELER
© Copyright 2024 deneyimperde.com. | Tüm Hakları Saklıdır.