Telefon: +90 507 577 62 75

AHŞAP JALUZİ MODELLERİ

AHŞAP JALUZİ MODELLERİ

AHŞAP JALUZİNİN İMALATI NASIL YAPILIR 

Ahşap Jaluzi Doğal yapısından dolayı şık ve modern görünümü sayesinde tasarlandığı ortamlara çok güzel uyum sağlar. Ahşap Jaluzinin İmalatında 2 seçenek mevcuttur. 1- Seçenek; sıkıştırılmış talaş tozundan imal edilen 25 mm ve 50 mm slat'lar 1 sınıf mekanizma ve aksesuarlar ile birleştrilerek imal edilir. 2- Seçenek; Ahşap jaluzi imalatı İthal ürün ahşap slat'lar Dünyanın en kaliteli ahşap ürünlerinin elde edildiği Endonezya'yada yetişen Ramin ağacında elde edilen 25 mm ve 50 mm ahşap slat'lar halinde ithal edilerek 1 sınıf mekanizma ve aksesuarlar ile birleştrilerek imal edilir. ahşap jaluzi modern, klasik, demoklasik, mekanlarda uygulandığı alana mukemmel bir uyum sağlayarak güneş ışınlarına ve neme karşı yüksek dayanıklılık gösterir. Ahşap jaluzi perde'nin 3 model seçeneği mevcuttur.

 

1- 25 MM AHŞAP JALUZİ

25 mm Ahşap Jaluzi kullanılan mekanlarda karartma ve gün ışığının kontrolü için özel olarak doğal ahşaptan imal edilen slat kumanda çubuğunu sağa ve sola çevirerek slat'ların kontrolü sağlanır. 25 MM ahşap jaluzi perde ip mekanizma, zincir mekanizma, veya motorlu sistemlerde, uzaktan kumanda ile perde yukarı aşağı veya kumandanın tilt özelliği sayesinde slat'lar karartma ve gün ışığının kontrolü sağlanır. 25 mm ahşap jaluzi perde eğimli tavan ve camlarda rahatlıkla kullanılabilir, veya aynı şekilde etek kısmına eğim verilebilir. ahşap jaluzi perde genişlik  minimum 25 cm maksimum 170 cm yapılabilmetedir. ahşap jaluzi perde standart boy 200 cm yukarı toplandığında kapladığı alan 35 cm dir. maksimum 300 cm boyundada ahşap jaluzi perde yapılabilir.

2- 50 MM AHŞAP JALUZİ

50 mm ahşap jaluzi kullanılan mekanlarda karartma ve gün ışığının kontrolü için özel olarak doğal ahşaptan imal edilen slat kumanda çubuğunu sağa, ve sola, çevirerek slat'ların kontrolü sağlanır. 50 MM ahşap jaluzi perde ip mekanizma, zincir mekanizma, veya motorlu sistemlerde, uzaktan kumanda ile  perde yukarı aşağı veya kumandanın tilt özelliği sayesinde slat'lar karartma, ve gün ışığının kontrolü sağlanır.50 mm ahşap jaluzi perde eğimli tavan ve camlarda rahatlıkla kullanılabilir, veya aynı şekilde etek kısmına eğim verilebilir. 50 mm ahşap jaluzi genişlik minimum 50 cm genişlik maksimum 180 cm yapılmaktadır ahşap jaluzi perde standart boy 200 cm yukarı toplandığında kapladığı alan 25 cm dir. maksimum 300cm boyundada ahşap jaluzi perde yapılabilir.

3- LAKE AHŞAP JALUZİ

50 mm Lake Ahşap Jaluzi perde serisi aynı hammaddenin renkli lake cila ile cilalanarak parlak bir görünüm kazanması sağlanır renk ve ton farlılıkları olmaz lake ahşap jaluzi perde 50 mm olarak üretimi yapılır. 50 mm Lake ahşap jaluzi perde karatma ve gün ışığının kontrolü için özel olarak doğal ahşaptan imal edilen slat kumanda çubuğunu sağa ve sola çevirerek slat'ların kontrolü sağlanır. ahşap jaluzi perde ip mekanizma, zincir mekanizma, veya motorlu sistemlerde, uzaktan kumanda ile perde yukarı aşağı veya kumandanın tilt özelliği sayesinde slat'lar karartma ve gün ışığının kontrolü sağlanır. Lake Ahşap Jaluzi Pede'nin diğer kullanma özellikleri 50 mm ahşap jaluzi perde ile bire bir aynıdır.

 

 

Adres

Cumhuriyet Mh. İğde Sk. No:2/3 Çekmeköy, İstanbul

İRTİBAT BİLGİLERİ

+90 216 429 42 29
+90 507 577 62 75
info@deneyimperde.com

BİZİ TAKİP EDİN
HİZMET VERDİĞİMİZ BÖLGELER
© Copyright 2020 deneyimperde.com. | Tüm Hakları Saklıdır.