Telefon: +90 507 577 62 75

STOR PERDE ÖZELLİKLERİ

STOR PERDE ÖZELLİKLERİ

 

 

 

 

 

 

Stor Perde seçtiğiniz kumaş seçeneklerine bağlı olarak stor perde sizleri güneşin zararlı etkilerinde yaşam alanları içerisindeki mobilya, halı, parke gibi eşyalarınızı koruma olanağı sağlar.

Blackout stor güneşin zararlı etkilerinden korur aynı zamanda kumaşın özellliği sayesinde ısı yalıtımı sağlayan blackout stor iç mekanı tam karartarak kaliteli ve sağlıklı bir uyku için kullanılması uzmanlar tarafında tafsiye edilmektedir.

Zebra stor ile gün ışığının yoğunluğunu kontrol etmek için tek kasa üzerinde kullanımı tasarlanıp imal edilmiş olan zebra perde gece ve gündüz perde kullanımını bir zincir yardımı ile kolayca kontrol etmenizi sağlayarak yaşam alanlarınızın keyfini çıkarmanıza olanak sağlayan yeni nesil perde sistemidir.

Screen stor perde, güneş kırıcı olarakta bilinmektedir,  screen kumaş güneşin zararlı ışınlarından korur, alev yürümez, antibakteriyel bir kumaştır, screen kumaş bu özellikleri sayesinde %80 ısı yalıtımı sağlayarak soğutmak için kullandığınız enerjiden tasarruf etmenizi olanak sağlar.

Ahşap jaluzi perde zararlı güneş ışınlarından korunmak, istenildiği kadar gün ışığının alınmasını, ve  yön verilmesini sağlamak için 25 mm, 50 mm, ahşap slatlardan tasarlanıp imal edilen doğal, pratik, şık, bir mekanik perde sistemidir.

Deneyim Perde,Türkiye'deki bütün illerimiz ve ilçelerimize uzman ekibiyle Stor perde ve diğer perdelerinizi  motorlu sistem ile donatıp bir ve bir den fazla perdeyi tek tek veya 16 adet perdeyi aynı anda uzaktan kumanda, tablet, hatta akıllı telefonlarınız ile perdenizi, sesiz kontrol imkanı sağlayan üstün teknolojik sistemler ile yaşam ve çalışma alanlarınızda modern ve konforlu yaşamanızı katkı sağlıyoruz.

 

Adres

Cumhuriyet Mh. İğde Sk. No:2/3 Çekmeköy, İstanbul

İRTİBAT BİLGİLERİ

+90 216 429 42 29
+90 507 577 62 75
info@deneyimperde.com

BİZİ TAKİP EDİN
HİZMET VERDİĞİMİZ BÖLGELER
© Copyright 2022 deneyimperde.com. | Tüm Hakları Saklıdır.